TERMOPALAS 2020 Vyrai

 

KOMANDA

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

T

V
1

T.Bagdanskis

T.Skairys

 

1:6 7:5 4:10

0

6:7 1:6

0

3:6 4:6

0

4:6 6:2 10:8

1

6:4 2:6 10:8

1

6:4 4:6 7:10

0

3:6 2:6

0

2:6 6:1 9:11

0

6:3 6:3

1

6:3 6:1

1

2:6 2:6

0

4:6 6:7

0

4  
2

N.Jaškūnas

G.Kurkis

6:1 5:7 10:4

1

 

4:6 3:6

0

3:6 4:6

0

6:4 6:4

1

2:6 6:1 8:10

0

5:7 7:6 10:7

1

7:5 6:4

1

6:7 6:2 10:6

1

6:4 6:4

1

6:4 7:6

1

7:5 3:6 9:11

0

6:4 6:2

1

8 5
3

A.Genys

V.Matuliauskas

7:6 6:1

1

6:4 6:3

1

 

3:6 1:6

0

6:2 3:6 10:4

1

5:7 2:6

0

1:6 6:3 8:10

0

6:2 7:5

1

4:6 1:6

0

6:4 6:4

1

6:2 6:2

1

3:6 2:6

0

4:6 6:3 7:10

0

6 6
4

D.Kavaliauskas

E.Blagušauskas

6:3 6:4

1

6:3 6:4

1

6:3 6:1

1

 

6:2 6:4

1

6:4 3:6 5:10

0

7:6 3:6 10:6

1

1:6 6:2 10:3

1

6:7 6:0 11:9

1

6:2 6:1

1

6:3 6:2

1

5:7 2:6

0

6:4 6:3

1

10 3
5

R.Žukas

D.Diržauskas

6:4 2:6 8:10

0

4:6 4:6

0

2:6 6:3 4:10

0

2:6 4:6

0

 

3:6 6:3 6:10

0

6:3 2:6 10:7

1

6:7 6:3 10:4

1

2:6 6:4 6:10

0

6:3 6:4

1

7:6 6:2

1

1:6 2:6

0

6:0 6:1

1

5 7
6

A.Tverijonas

L.Adomavičius

4:6 6:2 8:10

0

6:2 1:6 10:8

1

7:5 6:2

1

4:6 6:3 10:5

1

6:3 3:6 10:6

1

 

6:3 7:5

1

7:5 6:2

1

3:6 1:6

0

6:1 6:3

1

6:3 6:2

1

7:6 3:6 10:4

1

6:2 6:3

1

10 1
7

T.Išganaitis

D.Adomonis

4:6 6:4 10:7

1

7:5 6:7 7:10

0

6:1 3:6 10:8

1

6:7 6:3 6:10

0

3:6 6:2 7:10

0

3:6 5:7

0

 

6:3 6:1

1

6:2 2:6 10:12

0

4:6 6:2 6:10

0

6:0 6:3

1

3:6 4:6

0

5:7 6:3 10:7

1

5 8
8

V.Paliūnas

S.Mačinskas

6:3 6:2

1

5:7 4:6

0

2:6 5:7

0

6:1 2:6 3:10

0

7:6 3:6 4:10

0

5:7 2:6

0

3:6 1:6

0

 

5:7 4:6

0

6:2 3:6 8:10

0

3:6 6:3 11:9

1

2:6 7:6 1:10

0

  2  
9

R.Bitauskas

D.Šabūnas

6:2 1:6 11:9

1

7:6 2:6 6:10

0

6:4 6:1

1

7:6 0:6 9:11

0

6:2 4:6 10:6

1

6:3 6:1

1

2:6 6:2 12:10

1

7:5 6:4

1

 

6:4 7:6

1

6:0 6:1

1

3:6 3:6

0

6:4 3:6 10:3

1

9 4
10

D.Vasiliauskas

A.Karpavičius

3:6 3:6

0

4:6 4:6

0

4:6 4:6

0

2:6 1:6

0

3:6 4:6

0

1:6 3:6

0

6:4 2:6 10:6

1

2:6 6:3 10:8

1

4:6 6:7

0

 

6:3 6:4

1

2:6 5:7

0

6:2 7:6

1

4  
11

M.Beiga

E.Ragauskas

3:6 1:6

0

4:6 6:7

0

2:6 2:6

0

2:6 3:6

0

6:7 2:6

0

3:6 2:6

0

0:6 3:6

0

 

0:6 1:6

0

3:6 4:6

0

 

0:6 3:6

0

  0  
12

V.Helmas

D.Augustinaitis

6:2 6:2

1

5:7 6:3 11:9

1

6:3 6:2

1

7:5 6:2

1

6:1 6:2

1

6:7 6:3 4:10

0

6:3 6:4

1

6:3 3:6 9:11

0

6:3 6:3

1

6:2 7:5

1

6:0 6:3

1

 

6:3 6:4

1

10 2
13

K.Rudgalvis

T.Misevičius

6:4 7:6

1

4:6 2:6

0

6:4 3:6 10:7

1

4:6 3:6

0

0:6 1:6

0

2:6 3:6

0

7:5 3:6 7:10

0

6:2 6:7 10:1

1

4:6 6:3 3:10

0

2:6 6:7

0

 

3:6 4:6

0

  3  

 

2019-2020 TERMOPALO Tvarkaraštis:

Likę du susitikimai, kurie turėtų būti derinami tarpusavyje:

 

M.Beiga/E.Ragauskas - K.Rudgalvis/T. Misevičius

M.Beiga/E.Ragauskas - V.Paliūnas/S.Mačinskas

 

GEGUŽĖS 25d (PIRMADIENIS):

ATKRINTAMOSIOS VARŽYBOS dėl patekimo į PUSFINALĮ (3v-6v):

1-as kortas, 18.30, teisėjas E.Mačinskas:

D.Kavaliauskas/R.Blagušauskas - A.Genys/V.Matuliauskas 6:1 6:2

 

ATKRINTAMOSIOS VARŽYBOS dėl patekimo į PUSFINALĮ (4v-5v):

2-tas kortas, 18.30, teisėjas S.Mačinskas:

R.Bitauskas/D.Šabūnas - N.Jaskunas/G.Kurkis 4:6 2:6

 

GEGUŽĖS 27d (TREČIADIENIS):

PUSFINALIS (1v-atkrintamuju 4/5 laimetojas):

1-as kortas, 18.30:, teisęjas E.Mačinskas:

A.Tverijonas/L.Adomavičius - N.Jaskunas/G.Kurkis 2:6 6:3 6:10

 

PUSFINALIS (2v-atkrintamuju 3/6 laimetojas):

2-tas kortas, 18.30, teisėjas S.Mačinskas:

V.Helmas/D.Augustinaitis - D.Kavaliauskas/R.Blagušauskas 2:6 6:4 5:10

 

GEGUŽĖS 29d (PENKTADIENIS):

SUSITIKIMAS del 3-4v:

2-as kortas, 16.00, teisėjas S.Mačinskas:

A.Tverijonas/L.Adomavičius - V.Helmas/D.Augustinaitis 6:4 3:6 10:8

FINALAS:

1-tas kortas, 16.00, teisėjas: E.Mačinskas:

D.Kavaliauskas/R.Blagušauskas - N.Jaskunas/G.Kurkis 6:3 6:7 8:10

 

Sveikiname Nugalėtojus ir Prizininkus:

1v. N.Jaskunas/G.Kurkis

2v. D.Kavaliauskas/R.Blagušauskas

3v. A.Tverijonas/L.Adomavičius